| Technology | TFT |
|---|---|
| Touch Screen | CTP/RTP |
| AA Size | 51.84(H) * 86.4(V) |
| Pixel Arrangement | RGB Stripe |
| Display Technology | LCD |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Screentype | LCD TFT |
| Screen Type | TFT |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Screen Size | 1.22inches |
| Screen Type | TFT |
| Active Area | Ø = 30.96 Mm |
| Screentype | LCD TFT |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Touch Screen | Customized |
| Size | 1.3 Inches |
| Active Area | 23.4×23.4mm Mm |
| Name | Graphic LCD Display |
|---|---|
| Lcd Type | FSTN(Black-white), Positive |
| Display Size | 128x64 Pixels |
| Vdd | 3.0V |
| Brightness | >100 Cd/m2 |
| View Direction | 6 O'clock/12 O'clock |
|---|---|
| Display Technology | LCD |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Technology | LCD |
| Contactor | Pin, Zebra Or FPC |
| Back-light | LED Side-light Type |
|---|---|
| Interface Type | SPI |
| Drive | ST7789V |
| Lcd Active Area | 33.48*44.64 |
| Peration Temperature | -20~+70 |
| Lcd Type | IPS |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Pin Number | 10PIN |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Module Size | 31.52 X 33.72 X 1.94Max(D) Mm |
| Packaging Details | CARTON |
|---|---|
| Delivery Time | 3-4WEEKS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Screentype | LCD TFT |
|---|---|
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Backlight Technology | LED |
| Pins Number | 30 PINS |
| Viewing Direction | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |