| Μέγεθος οθόνης | 3,9 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Rgb |
| όνομα | Μικρή επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Λέξεις-κλειδιά | Οθόνη LCD 2,95 ιντσών |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Με |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος μονάδας (W*H*T) | 70.6*203.48*4.6 |
| Μέγεθος | 7,84 ίντσες |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διαστάσεις | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Μέγεθος | 1.47inches |
| Χρωματιστά | 65 χιλ. |
|---|---|
| Εξέταση | 6:00 |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Μέγεθος ορατής περιοχής | 43.2mm × 57.6mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Οπτική γωνία | Όλες οι η ώρα |
|---|---|
| Τύπος Μπλε | Ε-ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ |
| Τύπος οθόνης LCD | 10,1 ίντσα TFT |
| Κατανάλωση ισχύος λογικής | ΔΕΠ |
| Διασύνδεση | LVDS |