| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα/12 η ώρα |
|---|---|
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φυλής | Pin, zebra ή fpc |
| Οπίσθιο φωτισμό | Τύπος πλευρικού φωτισμού LED |
|---|---|
| τύπος διεπαφής | SPI |
| Οδηγώ | ST7789V |
| Ενεργή περιοχή LCD | 33.48*44.64 |
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T D/P Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Φωτεινότητα | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Ψήφισμα | 960*240 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 63.0 (w)* 42.5 (h)* 5.0 (t) mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.42inches |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος Va | 59 (w)* 32 (h) mm |
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Μέγεθος οθόνης | 3,9 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Rgb |