| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Μέγεθος πάνελ | 5 ιντσών (διαγώνιος) |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οδοντοστοιχία |
| Αριθμός καρφίτσες | 40 καρφίτσες |
| Λάμψη | 300 CD / M2 |
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Καταναλωτικό |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Διεπαφή TFT | HDMI, USB |
| Μέγεθος VA | 154,08 * ( Υ ) * 85,92 ( Π ) χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μέγεθος AA | 30,60 (Π) x 40,80 (Υ) |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αριθμός PIN | 14 Πιν |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI 4 συρμάτων |
| Διασύνδεση | SPI 4 συρμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά μαύρο |
| Διάσταση περιγράμματος | 50.00x69.20x2.30mm |
| Οδηγός lC | ST7789V |
| Μέγεθος οθόνης | 2.8» |
| Διασύνδεση | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Μέγεθος pixel | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Διαστάσεις | 50.00x69.20x2.30 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 1.47inches |
| LED αριθμός | 3LEDS |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 2,8V |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΣΤ7789T3 |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | RGB 24bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | ST7262 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -20 ~ 70 ℃ |