| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |
| اندازه تابلو | 5 اینچ (مورب) |
|---|---|
| نور پسند | رهبری منجر به |
| تعداد پین | 40 پین |
| روشنایی | 300 CD / m2 |
| رابط TFT | RGB |
| حالت LCD | منتقل کننده |
|---|---|
| برنامه | صنعتی، مصرفی |
| اندازه | 7 اینچ |
| رابط TFT | HDMI، USB |
| اندازه VA | 154.08 * ( H ) * 85.92 ( W ) mm |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-4 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 300000 در ماه |
| محل منبع | چین |
| اندازه AA | 30.60 (W) x 40.80 (H) |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| شماره پین | 14 پین |
| انواع رابط | 4 سیم SPI |
| رابط | 4 سیم SPI |
|---|---|
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
| بعد طرح کلی | 50.00x69.20x2.30mm |
| راننده Lc | ST7789V |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| رابط | MCU 8/16 بیت |
|---|---|
| جهت مشاهده | همه |
| اندازه پیکسل | 0.18 (ساعت) x0.18 (v) |
| ابعاد | 50.00x69.20x2.30 |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
| رنگ | 262k |
|---|---|
| اندازه طرح کلی | 19.65 (ح)*36.76 (v)*1.6 (د) میلی متر |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| نوع LCD | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 1.47 اینچ |
| شماره LED | 3 الله |
|---|---|
| منبع تغذیه | 2.8 ولت |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| اندازه صفحه نمایش | 1.54 اینچ |
| آی سی درایور | ST7789T3 |
| FPC | 40 پین |
|---|---|
| رابط | RGB 24 بیتی |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| راننده | ST7262 |
| دمای کارکرد (°C) | -20 ~ 70 ℃ |