| اندازه صفحه نمایش | 1.09 اینچ |
|---|---|
| اندازه ماژول | 30.59 (H) x 32.98 (V) |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| رابط | SPI 4W |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| طرح کلی LCM | 180 (ح) * 104 (w) * 12 میلی متر (t) |
|---|---|
| اندازه منطقه مشاهده | 165 * (ح) * 100 (w) میلی متر |
| دکمه ها | بازی/مکث ، حجم ، قبلی ، بعدی |
| کاربرد | صنعت ، مراقبت های بهداشتی ، خودرو ، لوازم خانگی |
| رابط | MCU - SPI 4 Wire |
| Pixel Pitch | 0.180 (W) × 0.180 (H) (mm |
|---|---|
| رابط LCD | نوار RGB |
| قطعنامه | 640 RGB (H) x 480 (V) |
| گزینه TP | با پنل لمسی مقاومت |
| نوع صفحه لمسی | صفحه نمایش لمسی مقاومتی |
| رابط | رابط 24 بیتی RGB |
|---|---|
| راننده | OTA5180A |
| اندازه LCD | 4.3 اینچ |
| رنگ | رنگ های 16M |
| وضوح | 480x272 |
| رابط | 4 خط SPI |
|---|---|
| راننده Lc | ILI9488 |
| منطقه فعال | 48.96 (H)x73.44 (V) |
| روشنایی | 400 سی دی در متر مربع |
| رنگ ها | 262k |
| زاویه مشاهده | ساعت 6 |
|---|---|
| FPC | 34 پین |
| نوع LCD | STN (آبی)، منفی |
| نوع رابط | 8 بیت موازی، SPI |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| نام | صفحه نمایش LCD TFT |
|---|---|
| نوع نمایش | TFT |
| نوع پنل | صفحه LCD |
| حالت نمایش | مشکی معمولی |
| قطعنامه | کیفیت بالا |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| تکنولوژی | TFT |
|---|---|
| صفحه نمایش لمسی | CTP/RTP |
| اندازه AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| ترتیب پیکسل | نوار RGB |
| فناوری نمایش | ال سی دی |