| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 235x143x5,9mm |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 1024x600 |
| Συνδεσιμότητα | LVDS |
| Λάμψη | 200 Cd/m2 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Μέγεθος ενότητας | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 480x800 |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB+SPI |
| Αριθμός PIN | 40 καρφίτσες |
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Οθόνη αφής | Χωρίς άγγιγμα, (Προαιρετικό με CTP) |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Ενεργή περιοχή TFT | 48.96*73.44 |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 12:00 |
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | R.G.B. κάθετο λωρίδα |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Τύπος LCD | ΣΤΝ θετικό |