| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Γωνία θέασης | IPS, Όλες οι οπτικές γωνίες (85/85/85/85) |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σύνδεση | ZIF FPC |
| οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | ΜΚΟ (προσαρμόσιμη) |
| Διάσταση περιγράμματος | 31,52x33,72x1,8 χλστ |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Εμφάνιση μεγέθους περιγράμματος | 59,6 ( Π ) mm x 108,3 ( Υ ) mm x 1,6 ( Τ ) mm |
|---|---|
| Κλίμακα εμφάνισης | 4: 3 |
| Υλικό | TFT |
| Μήκος Fpc | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| DRIVE IC | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Λάμψη | 300 CD / M2 |
| Διασύνδεση | LVDS |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Χρήση | Notebook LCM, TV-LCM |
| λάμψη | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Πίσω φως | τέσσερα Λευκά LED |
| Προέλευση | Κίνα |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 |
| Συνδέω | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Πίνακας DOT | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~80 |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT, μεταδιδόμενο |
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,1462*0,1462 |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Ενεργός χώρος | 70.08 (W) x52.56 (h) mm |
| Κουκκίδα | 219 (w) x219 (h) um |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |