| Podświetlenie | Biała dioda LED |
|---|---|
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia (85/85/85/85) |
| technologia | LCD |
| Połączenie | ZIF FPC |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 59,6 (szer.) mm x 108,3 (wys.) mm x 1,6 (gł.) mm |
|---|---|
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Tworzywo | Tft |
| Długość FPC | Typ złącza FPC |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Napęd IC | OTA7001AC/OTA9960A |
|---|---|
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs LCD | LVDS |
| Wielkość VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Stosowanie | Notebook LCM, TV-LCM |
| jasność | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozmiar | 7 cali |
| Łączność | RGB |
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tylne światło | Cztery białe diody LED |
| Pochodzenie | CHINY |
| Obszar aktywny | 36,72 mm × 48,96 mm |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Wymiary | 42,72 (szer.) x 59,46 (wys.) x 2,34 (gł.) |
| Luminance | 400 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Połączenie | Wtyczka |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Matryca punktowa | 720xRGBx720 |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 |
| Tryb wyświetlania | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,1462*0,1462 |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Obszar aktywny | 70,08 (W) X52.56 (h) mm |
| Pitch kropki | 219 (w) x219 (h) um |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |