| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Zużycie energii | 30 W |
| Napięcie wejściowe | 2,8 ~ 3,3 V. |
| Typ interfejsu | RGB |
| Obszar aktywny | 95,04 (w) × 53,856 (v) mm |
|---|---|
| Żywotność diody LED | 50 000 godzin |
| Jasność | 250 nitów |
| Produkt | 40,3-calowy wyświetlacz IPS TFT |
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Temperatura przechowywania | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hongkong |
| wymiar LCM | 73.03 (h)*76,48 (v)*2.3 (d) mm |
| Panel dotykowy | Wsparcie dostosuj CTP i RTP |
| Kąt wzrokowy | Wszystko |
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Bez/z RTP/ Z CTP |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Towar | 3,5 -calowy wyświetlacz LCD TFT |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 2Moduł LCD TFT o pojemności 0,0 cala |
| Typ interfejsu | 4-liniowy SPI |
| Prowadzić | ILI9488 |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Optymalna rozdzielczość | 800*1280 |
| Napięcie wejściowe | 2,8 ~ 3,3 V. |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Towar | 8 -calowy wyświetlacz kolorów |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |