| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Anahat boyutu | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Ekran Boyutu | 1,47 inç |
| LED numarası | 3les |
|---|---|
| Güç kaynağı | 2.8V |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Sürücü IC'si | ST7789T3 |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Lcm Şeması | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Alan boyutunu görüntüleme | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| düğmeler | Oynat/Duraklat, Hacim, Önceki, Sonraki |
| Başvuru | Endüstri, sağlık, otomotiv, ev aletleri |
| Arayüz | MCU - SPI 4 TEL |
| Piksel Aralığı | 0,180 (G) ×0,180(Y) (mm |
|---|---|
| LCD Arayüzü | RGB Şerit |
| Çözünürlük | 640 RGB ( Y ) x 480 ( D ) |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Dokunmatik ekran türü | Dayanıklı dokunmatik ekran |
| Arayüz | 24 bit RGB arayüzü |
|---|---|
| Sürücü ic | OTA5180A |
| LCD boyutu | 4.3 inç |
| Renk | 16M Renkler |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Arayüz | 4 Satır SPI |
|---|---|
| Sürücü lC | ILI9488 |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Renkleri Görüntüle | 262k |
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD tipi | STN(mavi), Negatif |
| Arayüz türü | 8 bit Paralel, SPI |
| Saklama sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |