| نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| زاویه دید | IPS، همه زاویه دید (85/85/85/85) |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| اتصال | ZIF FPC |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| حالت نمایش | TFT/انتقال دهنده |
|---|---|
| شماره پین ها | 24 پین |
| رابط | MCU (قابل تنظیم) |
| ابعاد طرح | 31.52x33.72x1.8 میلی متر |
| نوع عکس | ال سی دی tft |
| اندازه طرح کلی | 59.6 ( W ) mm x 108.3 ( H ) mm x 1.6 ( T ) mm |
|---|---|
| مقیاس نمایش | 4: 3 |
| مواد | TFT |
| طول Fpc | نوع اتصال FPC |
| عمل | -20 ~ +70 |
| آی سی درایو | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| روشنایی | 300 CD / m2 |
| رابط LCD | LVDS |
| اندازه VA | 108 میلی متر x 64.8 میلی متر |
| استفاده | نوت بوک LCM، TV-LCM |
| روشنایی | 200 cd/m2 |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| حالت نمایش | مشکی معمولی |
| اندازه | 7 اینچ |
| اتصال | RGB |
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نور پس زمینه | چهار رهبری سفید |
| مبدا | چین |
| منطقه فعال | 36.72mm×48.96mm |
| زاویه دید | ساعت 12 |
|---|---|
| ابعاد | 42.72 (W) x 59.46 (H) x 2.34 (T) |
| درخشندگی | 400 سی دی بر متر مربع |
| قطعنامه | 240*320 پیکسل |
| اتصال | پلاگین |
| رنگ الود | RGB |
|---|---|
| شماره پین | 40 پین |
| درخشندگی سطحی | 500 سی دی بر متر مربع |
| اتصال | ZIF FPC 46mm |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| ماتریس نقاط | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 |
| حالت نمایش | TFT، انتقال دهنده |
| Dot Pitch (W×H) | 0.1462*0.1462 |
| عمل | -20 ~ +70 |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
|---|---|
| زاویه مشاهده | همه |
| منطقه فعال | 70.08 (w) x52.56 (ساعت) میلی متر |
| نقطه پیچ | 219 (W) X219 (H) UM |
| دمای ذخیره سازی | -30 ~+70 |