| Lcd Type | IPS |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Pin Number | 10PIN |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Module Size | 31.52 X 33.72 X 1.94Max(D) Mm |
| Light Source | White LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Screen Size | 2.2 Inches |
| Backlight Technology | LED |
| Connectivity | Plugging (customizable) |
| Module Size | 54.46(H)×82.94(W)×2.2(T)mm |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Display Type | TFT LCD |
| Active Area | 48.96(H)×73.44(W) Mm |
| Colors | 262K |
| Screen Type | TFT |
|---|---|
| Dimensions | 34.4 * 29 Mm * 2.2 T |
| Size | 1.44inches |
| Touchscreen | No |
| Color Gamut | RGB |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Display Mode | Normal White |
| Lcd Type | IPS |
| Dimensions | 19.65(H)*36.76(V)*1.6(D)mm |
| Size | 1.47inches |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Screen Size | 1.22inches |
| Screen Type | TFT |
| Active Area | Ø = 30.96 Mm |
| TFT Mode | TFT, Transmissive |
|---|---|
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Back Light | Four White LED |
| Origin | China |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |