| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| μέγεθος μονάδας | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Χρωματιστά | 262K |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διαστάσεις | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Μέγεθος | 1.47inches |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Πίσω φως | τέσσερα Λευκά LED |
| Προέλευση | Κίνα |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |