| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Display Size | 2.88 Inches |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Dimensions | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Brightness | 450 Cd/m² |
| Outline Size | 40.6*56.6*2.7 Mm |
|---|---|
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Touch Screen | Without Touch Screen ( Customizable ) |
| Display Technology | TFT LCD |
| Display Size | 2.2 Inches |
| Screen Size | 2 Inches |
|---|---|
| Fpc Connect | 26 Pins |
| Technology | LCD |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Overall Dimensions | 38.5*52.05*2.6mm |
| Display Color | 16.7 M |
|---|---|
| Size | 13.3 Inch |
| Active Area | 293.76 X 165.24 (mm) |
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Technology | LCD |
|---|---|
| Outline Size | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Touch Screen | Yes |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Technology | LCD |
|---|---|
| Touchscreen | No |
| Viewing Angle | 12 O ' Clock |
| Colors | 262K |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Angle | IPS |
|---|---|
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight Type | LED |
| Response Time | 5 Ms |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20~70 |
| Backlight Technology | LED |
| Size | 5 Inches |
| Active Area | 62.10(H)x110.40(V) |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Resolution | 160*160 |
| Outline Size | 82.2(L) X 76.0(W) X 9(T) Mm |
| Brightness | Customized |
| Connect | Metal Pin ( Can Be Customized ) |
| Pins Number | 26PINS |
|---|---|
| Touch Screen | Yes |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Lcd Type | IPS |