| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Schermgrootte | 2 inch |
|---|---|
| FPC-verbinding | 26 pinnen |
| technologie | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Totale afmetingen | 38,5*52,05*2,6mm |
| Weergavekleur | 16.7 M |
|---|---|
| MAAT | 13,3 inch |
| Actief gebied | 293.76 x 165,24 (mm) |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| kijkhoek | IPS |
|---|---|
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Achterlichttype | LED |
| Reactietijd | 5 ms |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Maat | 5 inch |
| Actief gebied | 62,10(H)x110,40(V) |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Oplossing | 160*160 |
| Omtrekgrootte | 82,2(L) X 76,0(B) X 9(T) mm |
| Helderheid | Aangepast |
| Verbinden | Metalen pin (kan worden aangepast) |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
|---|---|
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| LCD -type | IPS |