| Actief gebied | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Maat | 5.45 inch |
| Kijkhoek | Alle |
| Type weergave | TFT LCD |
| Paneeltype | LCD |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| modulegrootte | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Type weergave | TFT LCD |
| Actief gebied | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Kleuren | 262K |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 1,22 inch |
| Schermtype | Tft |
| Actief gebied | Ø = 30,96 mm |
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Achterlicht | vier witte LED |
| Oorsprong | China |
| Actief gebied | 36,72 mm × 48,96 mm |