| Viewing Direction | All |
|---|---|
| Screen Type | TFT LCD |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Aa Size | 60.19*160.51 |
| Backlight Technology | LED |
| Aa Size | 53.28 Mm Diameter |
|---|---|
| Display Size | 2.1 Inches |
| Display Type | TFT LCD |
| Touch Screen | Without Touch Screen ( Customizable ) |
| Interface | 3 Line SPI + 18 Bits RGB |
| Display Type | TFT |
|---|---|
| Module Size | 57.14×96.85mm |
| Touch Screen | Customized |
| Technology | LCD |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
| Operating Voltage | 3.3V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Outline Size | 50.0×69.2mm |
| Touchscreen | Optional Capacitive Touch |
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Angle | IPS |
|---|---|
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight Type | LED |
| Response Time | 5 Ms |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Number Of Dots | 240(RGB)X 320 |
| Product Type | Tft Lcd |
| Operation Temperature | -30℃ To +85℃ |
| Outline Dimension | 42.72x60.26x3.05mm |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Operation Temperature | -20℃~70℃ |
| Screen Size | 2.8inches |
| View Direction | ALL |
| Supplier Type | Manufacturer |
| Active Area | 36.72×48.96mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Lcd Type | TFT |
| Surface Luminance | 1000 Cd/m2 |
| Size | 2.4 Inch |
| Lcd Type | IPS |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Pin Number | 10PIN |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Module Size | 31.52 X 33.72 X 1.94Max(D) Mm |
| Overall Dimensions | 36.67(H) X 88.45(V) X 1.61(T) Mm |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Screen Size | 3.51 Inches |
| Viewing Angle | IPS Full Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Light Source | LED |