| Interface Types | SPI |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Outline Dimension | 21.16x29.22x1.9 Mm |
| Connectivity | FPC Connector Type |
| Pin Number | 13 PIN |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Screentype | LCD TFT |
| Screen Type | TFT |
| Backlight | LED |
|---|---|
| Luminance | 250 Cd/m2 |
| Resolution | 240*240 Pixels |
| Module Size | 31.52(W) X 33.72(H) X 1.94(T) |
| Display Size | 1.54 Inches |
| Outline Size | 382.4 X 231.3 X 9.10mm (with Touch) |
|---|---|
| Storage Temperature | -20℃ To +60℃ |
| Touch Screen | CTP (Capacitive Touch Screen) |
| Viewing Angle | IPS Full Viewing Angles |
| Ctp Interface | USB |
| Connectivity | Soldering (Customizable) |
|---|---|
| Overall Dimensions | 174x136x2.5 Mm |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Display Technology | LCD |
| Display Size | 2.0 Inches |
|---|---|
| Connector | ZIF (customizable) |
| Outline Size | 34.7×48×2.2 Mm |
| Operatingtemperature | -20°C To 70°C |
| Surface Luminance | 400 Cd/m2(nits) |
| Interface | MIPI |
|---|---|
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Viewing Angle | 85°/85°/85°/85° (Left/Right/Up/Down) |
| Backlighttype | LED |
| Screen Type | TFT LCD |
| Active Area | 245.76*184.32mm |
|---|---|
| Operating Voltage | 3.3V |
| Colors | 256K / 16.7M |
| Overall Dimensions | 260.48 × 204 × 7.2 |
| Screen Size | 12.1 Inches |
| Outline Dimension | 84.0 X 84.0 X 3.05 Mm |
|---|---|
| Interface Types | RGB+SPI |
| Screen Size | 4 Inches |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Connection | Plugging ( Can Be Customized ) |
| Brightness | 200 Cd/m² |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Display Mode | Normal Black |
| Size | 7 Inches |
| Connectivity | RGB |