| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| όνομα | Εικονική οθόνη TFT |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος Πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Ανάλυση | Υψηλή ανάλυση |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | TFT |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 45 καρφίτσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Συνδεσιμότητα | Συμπλήρωση (προσαρμόσιμη) |
| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λάμψη | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος LCD | TFT |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Συνδεσιμότητα | SPI |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Οδήγηση IC | Επικαιροποιημένο |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 400CD/m2 |
| Δείτε την κατεύθυνση | Όλες |
| Μέγεθος | 4,3 ίντσα |
| Περίγραμμα διάστασης | 105,46x67,10x3,00mm |
| Μέγεθος AA | 30,60 (Π) x 40,80 (Υ) |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αριθμός PIN | 14 Πιν |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI 4 συρμάτων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Προσαρμογή | Υποστήριξη |
| Προβολή γωνιών | Όλες οι η ώρα |
| Μέγεθος | 5,5 ίντσα |
| Διάσταση περιγράμματος LCM | 76,44x135,20x3,31 χλστ |