| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0,96 ίντσες |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.17925 mm |
| Γωνία θέασης | 170° οριζόντια, 160° κατακόρυφη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | 4 SPI |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 2 ίντσες |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 26 πινάκια |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Συνολικές διαστάσεις | 38,5*52,05*2,6 χλστ |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,153 (Υ) x 0,153 (V) |
| Οδηγός IC | ST7789V ή ILI9341V |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Μέγεθος ενότητας | 42,72 (Π) x 60,26 (Μ) x 2,6 (Τ) |
| όνομα | Πίνακας LCD TFT |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| γωνία θέασης | Ελεύθερος |
| Τύπος οθόνης | Καθαρό |
| Μέγεθος | 4 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης (προσαρμόσιμος) |
| Αριθμός καρφιτσών | 7 καρφίτσες |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 27,5 (Υ) x 39,0 (V) x 11,3 (D) mm |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.22 ίντσες |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Χρωματική γκάμα | 72% NTSC |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |