| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 51 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | RGB |
| Μέγεθος | 4 ιντσών |
| Οθόνη αφής | RTP |
| όνομα | Μικρή οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Οδηγός lC | ST7789V2 |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| PC οδηγήσεων | 1 ΤΕΜ |
| Μέγεθος | 10" TFT |
|---|---|
| Οδηγός IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος διεπαφής | RGB |
| Πίσω φως | 39-Dies White LED Light |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Γωνία θέασης | IPS, Όλες οι οπτικές γωνίες (85/85/85/85) |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σύνδεση | ZIF FPC |
| οθόνη αφής | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB+SPI |
| Αριθμός PIN | 40 καρφίτσες |
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Οθόνη αφής | Χωρίς άγγιγμα, (Προαιρετικό με CTP) |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
|---|---|
| Τύπος LCD | TFT LCD |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή MIPI 4 LANE BIT |
| Διάσταση διαγράμματος ενότητας | 105.6*109.87*2.13 |
| Εικονικό διακόπτη οθόνης LCD | NV3051F |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια αληθινά χρώματα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Διασύνδεση CTP | USB |
| Λάμψη | 500-1000 cd/m ² |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |