| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Ονομα | Οθόνη αφής LCD TFT LCD |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 48.60*64.80mm |
| Λάμψη | 300NITS |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Συνδεσιμότης | HDMI, VGA |
| Μέγεθος ενότητας | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm Τ |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Διασύνδεση | Λωρίδα RGB 24 − bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Μέγεθος Va | 58,104 χλστ. * 103,296 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm Τ |
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Πίσω φως | τέσσερα Λευκά LED |
| Προέλευση | Κίνα |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| Μέγεθος περιγράμματος | 190*138*5,78 χλστ |
|---|---|
| Μέγεθος AA | 154.21x85.92 χιλ. |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Με |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος μονάδας (W*H*T) | 70.6*203.48*4.6 |
| Μέγεθος | 7,84 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 50 PIN |
| Μέγεθος | 7 ιντσών |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | – 20℃ σε +70℃ |
| Γωνία θέασης | Ολοι |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |