| نسبت کنتراست | 800: 1 |
|---|---|
| اندازه | 5 اینچ |
| نوع محصول | صفحه نمایش TFT LCD |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| درخشندگی | 350 سی دی بر متر مربع |
| نام | صفحه لمسی TFT LCD |
|---|---|
| منطقه فعال | 48.60*64.80mm |
| روشنایی | 300nit |
| نسبت جنبه | 16: 9 |
| اتصال | HDMI ، VGA |
| اندازه ماژول | 120.7 میلی متر * 75.8 میلی متر * 2.8 میلی متر T |
|---|---|
| زاویه دید | ساعت 6 |
| اندازه صفحه نمایش | 5 اینچ |
| اندازه VA | 108 میلی متر x 64.8 میلی متر |
| رابط | نوار RGB 24 بیتی |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | MIPI |
| اندازه وا | 58.104 میلی متر * 103.296 میلی متر |
| اندازه طرح کلی | 61.5 میلی متر * 112.3 میلی متر * 1.5 میلی متر T |
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نور پس زمینه | چهار رهبری سفید |
| مبدا | چین |
| منطقه فعال | 36.72mm×48.96mm |
| حالت نمایش | مشکی معمولی |
|---|---|
| رابط | حصار |
| قطعنامه | 128*128 پیکسل |
| جهت مشاهده | رایگان |
| برنامه | ساعت هوشمند |
| اندازه طرح ریزی | 190*138*5.78 میلی متر |
|---|---|
| اندازه AA | 154.21x85.92 میلی متر |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| روشنایی | 300 سی دی در متر مربع |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| صفحه لمسی | با |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| اندازه ماژول (W*H*T) | 70.6*203.48*4.6 |
| اندازه | 7.84 اینچ |
| نوع محصول | صفحه نمایش ال سی دی tft |
|---|---|
| شماره پین | 50 پین |
| اندازه | 7 اینچ |
| دمای عملیاتی | از 20°C تا +70°C |
| زاویه دید | همه |
| درخشندگی سطحی | 400 cd/m2 (nits) |
|---|---|
| نوع محصول | صفحه نمایش TFT LCD |
| زاویه دید | IPS همه زاویه های مشاهده |
| صفحه لمسی | سفارشی شده |
| SIZE | 4 اینچ |