| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| FPC-verbinding | 51 pinnen |
| Interface | RGB |
| Maat | 4 inch |
| Touchscreen | RTP |
| naam | Kleine TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurder lC | ST7789V2 |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| LEIDENE PCs | 1 stuks |
| Maat | 10" TFT |
|---|---|
| Driver IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Schermtype | Tft |
| Interfacetype | RGB |
| Achterlicht | 39-matrijzen wit LED-licht |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Kijkhoek | IPS, Alle kijkhoeken (85/85/85/85) |
| technologie | LCD-scherm |
| Verbinding | ZIF FPC |
| touchscreen | Ja |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Werkspanning | 3.3V |
|---|---|
| TFT actief gebied | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verlichting | 300 cd/m2 |
| Module grootte | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Kijkgebied | Φ101,52 mm |
|---|---|
| LCD-type | TFT LCD |
| LCM -interface | MIPI 4 LANE BIT-interface |
| Dimensie van de moduleschema | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD-IC | NV3051F |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen ware kleuren |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Schermtype | lcd-tft |
| CTP -interface | Usb |
| Helderheid | 500-1000 cd/m ² |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Oplossing | 800*800 |
| AA-formaat | Φ87,6 mm |
| Kijkhoek | Alle O'Clock |
| Paneeltype | IPS |