| Resolution | 1920 X R.G.B. X 1080 |
|---|---|
| Brightness | 1500 Cd/m² |
| Outline Dimension | 365.72x220.39x12.5 |
| Contrastratio | 800:1 |
| Displaysize | 15.6 Inches |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Driver Lc | ILI9488 |
| Active Area | 48.96(H)x73.44(V) |
| Brightness | 400 Cd/m² |
| Display Colors | 262K |
| Interface | 24 Bit RGB Interface |
|---|---|
| Driver Ic | OTA5180A |
| Lcd Size | 4.3inch |
| Color | 16M Colors |
| Resolution | 480x272 |
| Viewing Angle | 6 O'clock |
|---|---|
| Fpc | 34pin |
| Lcd Type | STN(Blue), Negative |
| Interface Type | 8-bit Parallel, SPI |
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Drive Method | 1/4Duty, 1/3 Bias |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m2 |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Outline Size | 48.0(W)* 65.0(H)* 2.8(T) Mm |
| Backlight Type | LED |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| LCD Driving Method | 1/65 Duty, 1/9 Bias, 3.0V |
| Display Type | STN, POSITIVE ,TRANSFLECTIVE |
| VA Size | 76(W)* 16(H) Mm |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O'clock |
| Display Mode | VA, Negative |
| Module Size | 80(W)* 22.5(H)* 2.0(T) Mm |
| Touchscreen | No |