| Viewing Angle | IPS |
|---|---|
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight Type | LED |
| Response Time | 5 Ms |
| Screen Size | 2 Inches |
|---|---|
| Fpc Connect | 26 Pins |
| Technology | LCD |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Overall Dimensions | 38.5*52.05*2.6mm |
| Lcd Type | IPS |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Pin Number | 10PIN |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Module Size | 31.52 X 33.72 X 1.94Max(D) Mm |
| Pin Number | 40 Pins |
|---|---|
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Screen Type | LCD TFT |
| Response Time | 10 Ms |
| Resolution | 480*272 Pixels |
| Light Source | White LED*6 |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Display Type | TN |
| Backlight | 4 LEDS |
| Screen Size | 2.8 Inch |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Display Size | 2.88 Inches |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Dimensions | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Brightness | 450 Cd/m² |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Viewing Angle | IPS, All Viewing Angles |
| Backlight Type | LED |
| Backlight | LED |
|---|---|
| Luminance | 250 Cd/m2 |
| Resolution | 240*240 Pixels |
| Module Size | 31.52(W) X 33.72(H) X 1.94(T) |
| Display Size | 1.54 Inches |
| Brightness | 250 Cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Display Technology | TFT LCD |
| Size | 1.3 Inch |
| Touch Screen | Customized |
| Aa Size | 43.20 X 57.60 Mm |
|---|---|
| Outline Dimension | 50(W) X 69.2(L) X 2.35(T) Mm |
| Resolution | 480x640 Dots |
| Connector | FPC Connector Type |
| Storage Temperature | -20°C To 60°C |