| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |
| Modulecontext | 120,7 (H) x 57,08 (V) x 3,10 (MAX) (T) |
|---|---|
| Schermgrootte | 4,6 inch |
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 63,0(B)* 42,5(H)* 5,0(T) mm |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,42 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Va-maat | 59(B)* 32(H)mm |
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Actief gebied | 198.000 (B) × 111.696 (H) mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Pin -nummer | 50 pin |
| Omtrekgrootte | 211,1(B)×126,5(H)×5,9(D) mm |
| Oplossing | 800*480 pixels |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Maat | 5 inch |
| Actief gebied | 62,10(H)x110,40(V) |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Schermgrootte | 0.96 inch. |
| PINN -nummer | 24 pinnen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Oplossing | 80 x 160 pixels |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Schermgrootte | 10.1 inch |