| Contrastverhouding | 800: 1 |
|---|---|
| Maat | 5 inch |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Actief gebied | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Afmetingen | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| MAAT | 1,06 inch |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Oplossing | 320 x 240 pixel |
| Maat | 3.5 inch |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Schermgrootte | 9 inch |
|---|---|
| Actief gebied | 198 (H) x 111,696 (V) mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schermtype | Tft |
| PINN -nummer | 50 pinnen |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Zichthoek | Alle uur |
|---|---|
| Blu Type | E-GELEID |
| LCD-type | 10,1 duim TFT |
| De Consumptie van de logicamacht | TBD |
| Interface | LVDS |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Va-maat | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Omtrekgrootte | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Modulegrootte | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 T |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| Touchscreen | Aangepast |
| Schermtype | Tft |
| Interface | MCU 8080-8BIT |
| Actief gebied | 43,2(H) *57,6(V) (2,8 inch) |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 ((nits) |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Pinnen nummer | 50 pin's |