| Modulegrootte | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm T |
|---|---|
| Kijkhoek | Om zes uur. |
| Schermgrootte | 5 inch |
| VA-maat | 108 mm x 64,8 mm |
| Interface | 24 − bit RGB-strip |
| Achtergrondverlichting | 6 - MATRIJZEN WITTE LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | SPI + 18BIT RGB |
| Interface | RGB |
|---|---|
| Maat | 10.1 inch |
| Kijkhoek | alle |
| Helderheid | 300cd/m ² |
| PINN -nummer | 40 pins |
| Weergavekleur | 16.7 M |
|---|---|
| MAAT | 13,3 inch |
| Actief gebied | 293.76 x 165,24 (mm) |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermtype | TFT |
| Naam | LED-achtergrondverlichte TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | IPS LCD-paneel |
| Pinnummer | 50 pinnen |
| Type | TFT,LCM |
| naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Tipe leverancier | Vervaardiging |
| Vertoningseigenschappen | Anti-blink, flikkervrij, laag blauw licht |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
|---|---|
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| LCD -type | IPS |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Actief gebied | 48.96 (H) * 73,44 mm (van V) |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Afmetingen | 42,72(H)* 60,26(V)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Oplossing | 240*320 |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| FPC-verbinding | 18PIN, soldeertype |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |