| Schermgrootte | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Paneeltype | IPS |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | RGB |
| Pixelafstand | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.6 inch |
| Omtrekgrootte | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Verbinding | Verstopping (aanpasbaar) |
| Weergavegrootte | 2.2 inch |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Aanraakscherm | - Nee. |
|---|---|
| Helderheid | 220 Cd/m2 |
| Afmetingen | 105.5 (W) mm x 67,2 (H) mm x 3,95 (D) mm |
| Type scherm | TFT |
| kijkhoek | Om zes uur. |
| Actief gebied | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Maat | 5.45 inch |
| Kijkhoek | Alle |
| Type weergave | TFT LCD |
| Paneeltype | LCD |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| LCD -type | Tft |
| Interface | FPC |
| LCD-type | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Omtrekgrootte | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Maat | 1.22 inch. |
| LCD-type | TFT |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |