| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| Piksel Aralığı | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,6 inç |
| Anahat Boyutu | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Görüş Açısı | 12:00 |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |
| Aktif alan | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Boyut | 5.45inch |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Panel tipi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | TFT |
| Arayüz | FPC |
| LCD tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Anahat Boyutu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 3,5 İnç |
| çözünürlük | 320x480 nokta |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Boyut | 1,22 inç |
| LCD Tipi | TFT |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |