| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,22 inç |
| Ekran türü | TFT |
| Aktif alan | Ø = 30,96 mm |
| Parlaklık | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran modu | Normal Siyah |
| Boyut | 7 inç |
| Bağlantı | RGB |
| Pim numarası | 7 pim |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz | SPI |
| Anahat Boyutu | 27,5(Y) x 39,0(D) x 11,3(D) mm |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Arka Işık Türü | Beyaz LED |
|---|---|
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,153 (Y) x 0,153 (D) |
| Sürücü ic | ST7789V veya ILI9341V |
| Boyut | 2,4 inç |
| Modül Boyutu | 42,72 (G) x 60,26 (U) x 2,6 (D) |
| Arayüz | 4 telli SPI |
|---|---|
| Ekran modu | Normalde Siyah |
| Anahat boyutu | 50.00x69.20x2.30mm |
| Sürücü lC | ST7789V |
| Ekran Boyutu | 2,8" |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Çözünürlük | 960*240 |
| Çözünürlük | 480*800 piksel |
|---|---|
| Ürün türü | Ips TFT LCD Ekranı |
| Ekran türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Arayüz | MCU16bit |
| Aktif alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 Saat |
| Parlaklık | 250 nit |
| Ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | RTP'siz/RTP'li/ CTP'li |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Emtia | 3.5 inç kare TFT LCD ekranı |