| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Arka ışık | 4 LED |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 CD/m2 (özelleştirilebilir) |
| Arayüz | SPI 4 hatları |
| Panel tipi | TFT |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Bağlantı | ZIF |
| Aktif alan | 137,47(G) x 77,23(Y) (mm) |
| çözünürlük | 1024x600 Piksel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyut | 3,5 İnç |
| Arayüz türleri | MCU ve SPI |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| İsim | 3.5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Renkli gam | RGB |
| Bağlamak | Sabitle |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran | CTP |
| Arayüz türleri | RGB |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Boyutlar | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Görüş Açısı | tüm görüş açısı, IPS |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Yüzey lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| LCD boyutu | 2,1 inç |
| Emtia | 1.3 inçlik TFT LCD ekranı |
| LCD çözünürlüğü | 480x480 nokta |
| Anahat boyutu | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Çözünürlük | 800*800 |
| AA Boyutu | Φ87,6 mm |
| Görüş açısı | tüm saat |
| Panel Tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Parlaklık | Özelleştirilebilir |
| LCD tipi | TFT |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | SPI |