| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 300 CD/M2 (dostosowywany) |
| Interfejs | Linie SPI 4 |
| Typ panelu | Tft |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Luminance | 1000 CD/m2 |
|---|---|
| Połączenie | ZIF |
| Obszar aktywny | 137,47 (szer.) x 77,23 (wys.) (mm) |
| rezolucja | 1024x600 pikseli |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Typy interfejsów | MCU i SPI |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Nazwa | 3.5 cali ekran TFT LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Kolor Gamut | RGB |
| Łączyć | Szpilka |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Typy interfejsów | RGB |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Wymiary | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Jasność | Możliwość dostosowania |
| Typ LCD | Tft |
| technologia | LCD |
| Łączność | SPI |