| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Kąt widzenia | IPS |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Czas odpowiedzi | 5 pani |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 2,88 cala |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Wymiary | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +70 ° C. |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| jasność | 250 CD/m² |
| Typ wyświetlania | TN |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Rozmiar modułu | 31,52 (szer.) x 33,72 (wys.) x 1,94 (gł.) |
| Rozmiar wyświetlacza | 1,54 cala |
| Rozmiar AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 50 (szer.) X 69,2 (dł.) X 2,35 (gł.) mm |
| Rezolucja | 480x640 kropek |
| Złącze | Typ złącza FPC |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,96 × 73,44 mm |
| Interfejs | Opcjonalnie RGB/MCU |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Typ LCD | Tft |