| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
|---|---|
| Rozmiar | 5 cali |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Obszar aktywny | 13.82 (h)*23,04 (v) mm |
| Wymiary | 16.12 (h)*29,76 (v)*1,52 (d) mm |
| ROZMIAR | 1,06 cala |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Rezolucja | 320 x 240 pikseli |
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Rozmiar ekranu | 9 cali |
|---|---|
| Obszar aktywny | 198 (wys.) x 111,696 (szer.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Numer pinów | 50 PIN-ów |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
|---|---|
| Typ Blu | LED E |
| Rodzaj LCD | 10,1-calowy wyświetlacz TFT |
| Konsumpcja mocy logicznej | DO USTALENIA |
| interfejs | LVDS |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Rozmiar Va | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar konturu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rozmiar AA | 10,8 (wys.) x 21,7 (szer.) mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Rozmiar modułu | 34,0 * 42,9 Mm * 2,2 T |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Typ ekranu | Tft |
| Interfejs | MCU 8080-8BIT |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |