| Kontrast Oranı | 800: 1 |
|---|---|
| Boyut | 5 inç |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Aktif alan | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Boyutlar | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| BOYUT | 1.06 inç |
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Çözünürlük | 320 x 240 piksel |
| Boyut | 3,5 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Ekran Boyutu | 9 inç |
|---|---|
| Aktif alan | 198 (Y) x 111,696(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran türü | TFT |
| Pim numarası | 50 PIN |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Va Boyutu | 58.104 mm * 103.296 mm |
| Anahat Boyutu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| AA Boyutu | 10,8(Y) x 21,7 (D) mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Modül boyutu | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 ton |
|---|---|
| LCD tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz | MCU 8080-8BIT |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |