| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| Görme açısı | IPS |
|---|---|
| Ekran boyutu | 1,54 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Tepki Süresi | 5 Bayan |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2,88 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Boyutlar | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² |
| Ekran Boyutu | 2inç |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 26 pin |
| teknoloji | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Genel boyutlar | 38,5*52,05*2,6 mm |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Parlaklık | 250 CD/M² |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Boyut | 1.3 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 250 Cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Modül Boyutu | 31,52(G) x 33,72(Y) x 1,94(D) |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| AA Boyutu | 43.20 x 57.60 mm |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 50(G) X 69,2(U) X 2,35(D) mm |
| Çözünürlük | 480x640 nokta |
| Bağlayıcı | FPC konektör tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |