| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| kijkhoek | IPS |
|---|---|
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Achterlichttype | LED |
| Reactietijd | 5 ms |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,88 inch |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Afmetingen | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| Schermgrootte | 2 inch |
|---|---|
| FPC-verbinding | 26 pinnen |
| technologie | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Totale afmetingen | 38,5*52,05*2,6mm |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +70 ° C |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| helderheid | 250 cd/m² |
| Type weergave | TN |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Luminantie | 250 cd/m2 |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Modulegrootte | 31,52(B) x 33,72(H) x 1,94(T) |
| Weergavegrootte | 1.54 inch. |
| AA-formaat | 43.20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 50(B) X 69,2(L) X 2,35(T) mm |
| Oplossing | 480x640 punten |
| Connector | FPC-schakelaartype |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |