| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 1,22 inch |
| Schermtype | Tft |
| Actief gebied | Ø = 30,96 mm |
| helderheid | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Maat | 7 inch |
| Connectiviteit | RGB |
| Pinnen nummer | 7 pinnen |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interface | SPI |
| Omtrekgrootte | 27,5(H) x 39,0(V) x 11,3(D) mm |
| Touchscreen | aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Puntafstand (B×H) | 0,153 (H) x 0,153 (V) |
| Driver IC | ST7789V of ILI9341V |
| Maat | 2.4 inch. |
| Modulegrootte | 42,72 (B) x 60,26 (L) x 2,6 (T) |
| Interface | 4draads SPI |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Overzichtsdimensie | 50,00x69.20x2.30mm |
| Bestuurder lC | ST7789V |
| Schermgrootte | 2.8“ |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Maat | 2,4 inch |
| Kleuren | 262K |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Schuilplaats | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Oplossing | 960*240 |
| Oplossing | 480 x 800 pixels |
|---|---|
| Producttype | IPS het Scherm van TFT LCD |
| Schermtype | Tft |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Interface | MCU16 beetje |
| Actief gebied | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50000 uur |
| Helderheid | 250 nits |
| product | 4.3 inch IPS TFT LCD display |
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aanraakscherm | Zonder/met RTP/met CTP |
| Kijkhoek | Alle |
| Product | 3.5 inch vierkant TFT LCD -display |