| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Helderheid | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Connector | ZIF |
| Interface | RGB+SPI (MIPI-interface optioneel) |
| Weergavegrootte | 4 inch |
| Algemene afmetingen | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interface | RGB |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Inproppen |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| schermtype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.5inches |
| Touchscreen | Nee |
| LCD -type | IPS |
| modulegrootte | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Algemene afmetingen | 36,67(H) X 88,45(V) X 1,61(T) mm |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Schermgrootte | 3,51 inch |
| Kijkhoek | IPS volledige kijkhoek ((80/80/80/80) |
| Lichtbron | LED |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD-displaymodule |
|---|---|
| Oplossing | 320*480 |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Interface | RGB&MCU |
| Weergavetype | Tft |