| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| Parlaklık | 420 cd/m² |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| Bağlayıcı | ZIF |
| Arayüz | RGB+SPI (MIPI arayüzü isteğe bağlı) |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| Genel Boyutlar | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Arayüz | RGB |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
| Bağlamak | Bağlama |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran türü | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Ekran Boyutu | 3,5 İnç |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,5 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| LCD tipi | IPS |
| Modül boyutu | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m² (tipik) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 4 telli SPI |
| Görüntüleme yönü | 80° her yöne |
| Ekran Boyutu | 1,14 inç |
| Yüzey Parlaklığı | 420 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Genel Boyutlar | 36,67(Y) X 88,45(D) X 1,61(D) mm |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 3,51 inç |
| Görüş Açısı | IPS tam görüş açısı (80/80/80/80) |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| İsim | 3.5 inç TFT LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*480 |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Arayüz | RGB ve MCU |
| Ekran Tipi | TFT |