| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | IPS Wszystkie kąty widzenia |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| ROZMIAR | 4 cali |
| Jasność | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kierunek patrzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Złącze | ZIF |
| Interfejs | RGB + SPI (opcjonalnie interfejs MIPI) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ ekranu | Tft |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Typ LCD | IPS |
| Rozmiar modułu | 54,48 (h) × 84,71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m² (typowo) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Rozmiar ekranu | 1,14 cala |
| Luminancja powierzchni | 420 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Ogólne wymiary | 36,67 (wys.) X 88,45 (pion.) X 1,61 (gł.) mm |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 3,51 cala |
| Kąt widzenia | Pełny kąt widzenia IPS (80/80/80/80) |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Nazwa | 3Moduł wyświetlacza LCD TFT o pojemności 0,5 cala |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Interfejs | RGB i MCU |
| Typ wyświetlacza | Tft |