| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| jasność | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozmiar | 7 cali |
| Łączność | RGB |
| Liczba pinów | 7 pinów |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar konturu | 27,5 (wys.) x 39,0 (pion.) x 11,3 (gł.) mm |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Wymiar konturowy | 50.00x69.20x2.30 mm |
| Kierowca lC | ST7789V |
| Rozmiar ekranu | 2,8" |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura robocza | -20 ~+70 ℃ |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Rezolucja | 960*240 |
| Rezolucja | 480*800 pikseli |
|---|---|
| Typ produktu | Ips TFT ekran LCD |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Interfejs | MCU16 bitów |
| Obszar aktywny | 95,04 (w) × 53,856 (v) mm |
|---|---|
| Żywotność diody LED | 50 000 godzin |
| Jasność | 250 nitów |
| Produkt | 40,3-calowy wyświetlacz IPS TFT |
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Bez/z RTP/ Z CTP |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Towar | 3,5 -calowy wyświetlacz LCD TFT |