| صفحه لمسی | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| اندازه صفحه نمایش | 1.22 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| منطقه فعال | Ø = 30.96 میلی متر |
| روشنایی | 200 cd/m2 |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| حالت نمایش | مشکی معمولی |
| اندازه | 7 اینچ |
| اتصال | RGB |
| شماره پین ها | 7 پین |
|---|---|
| نوع پنل | ال سی دی |
| رابط | SPI |
| اندازه طرح کلی | 27.5 (H) x 39.0 (V) x 11.3 (D) میلیمتر |
| صفحه لمسی | سفارشی شده |
| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |
| رابط | 4 سیم SPI |
|---|---|
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
| بعد طرح کلی | 50.00x69.20x2.30mm |
| راننده Lc | ST7789V |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| نوع پنل | TFT |
|---|---|
| نرخ تازه سازی | 60 هرتز |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| رنگ | 262 هزار |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| درخشندگی | 230 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| دمای عملیاتی | -20 ~+70 |
| نور پسند | رهبری سفید |
| وضوح | 960*240 |
| وضوح | 480*800 پیکسل |
|---|---|
| نوع محصول | صفحه LCD Ips TFT |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| اندازه صفحه نمایش | 3.97 اینچ |
| رابط | MCU16 بیت |
| منطقه فعال | 95.04 (W) 53.856 × (V) میلی متر |
|---|---|
| عمر LED | 50000 ساعت |
| روشنایی | 250 نیت |
| محصول | 4.3 اینچ IPS TFT LCD Display |
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |
| دم | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| نور پسند | رهبری منجر به |
| صفحه لمسی | بدون / با RTP / با CTP |
| زاویه مشاهده | همه |
| کالای | صفحه نمایش LCD TFT 3.5 اینچ مربع |