| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Interface | SPI 4 lijnen |
| Paneeltype | Tft |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Schuilplaats | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Verbinding | ZIF |
| Actief gebied | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| oplossing | 1024x600 pixels |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Maat | 3.5 inch |
| Interfacetypen | MCU&SPI |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |
| Verbinden | Pin |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Interfacetypen | RGB |
| Lichtbron | LED |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Afmetingen | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Kijkhoek | alle gezichtshoeken, IPS |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Oplossing | 800*800 |
| AA-formaat | Φ87,6 mm |
| Kijkhoek | Alle O'Clock |
| Paneeltype | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Helderheid | Aanpasbaar |
| LCD-type | Tft |
| technologie | LCD-scherm |
| Connectiviteit | SPI |