| Rozmiar ekranu | 3,9 cala |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | RGB |
| Rozstaw pikseli | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,6 cala |
| Rozmiar konturu | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Obszar aktywny | 61,88 (h) x 123,77 (v) |
|---|---|
| Rozmiar | 5,45 cala |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Typ panelu | LCD |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Kąt oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Tft |
| Interfejs | FPC |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 3,5 cala |
| rezolucja | 320x480 punktów |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 1,22 cala |
| Typ LCD | TFT |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |