| technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Naam | 2,4 inch TFT touchscreen |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Displayschaal | 4: 3 |
| Oplossing | 240x320 punten |
| Touth | Weerstand |
| Omtrekgrootte | 85 mm (L) * 64 mm (B) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Schermtype | Tft |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | RS232/TTL |
| Interface | 30-pin eDP-interface |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Kleuren | 16,7 miljoen |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| naam | 2.4 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| Kleurengamma | SRGB 100% |
| Achtergrondverlichtingstype | LED's |
| Reactietijd | 5 ms |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Connectiviteit | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Oplossing | 320*240 pixels |
| modulegrootte | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Type weergave | TFT LCD |
| Actief gebied | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Kleuren | 262K |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Interface | RGB 16BIT |
|---|---|
| Lichtbron | 8 - Led wit |
| Schermtype | Tft |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Helderheid | 300 cd/m² |