| LED Backlight | White, 2PCS |
|---|---|
| Resolution | 128x64 |
| Controller | ST7033 |
| Storage Temperature | -30℃ To 80℃ |
| Response Time | 5 Ms |
| Storage Temp | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Display Mode | FSTN Positive, Transmissive |
| Backlight Color | White |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Connectors | PIN, 40 Numbers |
|---|---|
| Lcd Polarizer | Transmissive |
| Backlight Type | LED |
| Voltage | 4.5 V |
| Outline Dimension | 151(W)* 92(H)* 2.8(T) Mm |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC And Mac |
| Screen Size | 0.96 Inches |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Optimum Resolution | 800*1280 |
| Input Voltage | 2.8~3.3V |
| View Direction | ALL |
| Commodity | 8 Inch Color Display |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Outline Size | 19.65(H)*36.76(V)*1.6(D)mm |
| Backlight Type | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Screen Size | 1.47inches |
| Name | 14 Segment LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | HT1621 |
| Viewing Angle | 120 Degrees |
| Working Voltage | 5.0V |
| Interface Type | Parallel |
| Outline Dimensions | 164.9 ( H ) * 100.0 ( W ) * 5.7 ( T ) Mm |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operation Temperature | -20°C ~ +70°C |
| Resolution | 800*400 Pixels |
| Display Type | TFT |
| Panel Type | LCD |
|---|---|
| Brightness | 400 Cd/m² |
| Technology | LCD |
| Size | Customized |
| Backlight Technology | LED |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
|---|---|
| Connect | Pin, Zebra Or FPC |
| Va Size | 78*59/56mm*1.1T Or Custom |
| Backlight Type | LED |
| Technology | LCD |